Ballina Personazhe “U martove edhe ti k*rvë e keqe! Angela Martini i “nxjerr bojën”...

“U martove edhe ti k*rvë e keqe! Angela Martini i “nxjerr bojën” ndjekëses në Instagram

Angela Martini së fundmi ka qenë shumë prezente në mediat rozë për shkak të martesës së saj të veçantë me miliarderin rumun Dragos.

Teksa ajo po shijon një periudhë shumë të lumtur të jetës së saj, duket se komentet negative nuk mungojnë.

Në Instagram ku ajo poston fotot e shumta nga muaji i mjaltit, i kanë ardhur disa mesazhe ofenduese nga një ndjekëse, e cila e shan k*rvë.

Duket se modelja ja ka kthyer më së miri ofendimin, duke bërë publike në story këto mesazhe, dhe duke e detyruar vajzën të fshijë profilin dhe të ndërrojë emrin.

“Ups çfarë i ndodhi profilit tënd? Herës tjetër mëso të flasësh mirë”– shkruan Angela, ndërsa në postimet e mëparshme ka shprehur habinë se si një femër mund të flasë kështu.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në FacebookKryemadhi: Më 27 janar harrojini flamurët politik, të protestojmë për Shqipërinë, do të jetë mëkat për këdo që…

Aksident në aksin Kavajë-Tiranë, makina përplas çiklisitin 67-vjeçar

Berisha përkujton Rugovën: Sot shqiptarët përkujtojnë 12 vjetorin e vdekjes së Presidentit legjendar të Kosovës

Me shpejtësi skëterrë në autostradë, mjeti përfundon në kanal (Detaje)

“Po nuk të pata unë, s’të ka askush”, ja mesazhi i fortë për vrasjen e Arielës

VIDEO+16/ Pamje të rënda nga ngjarja që tronditi mbarë opinionin, publikohen filmimet e vrasjes në Tiranë

Kush është infermieri 23-vjeçar nga Fieri që i mori jetën Arielës (Foto)

Denoncimi/ Çifti i avokatëve po zhvasin shqiptarët

Basha ngushëllime Jonuz Musliut: Humbje e madhe e një luftëtari të palodhur

Detaje/ Kush janë dy të rinjtë të qëlluar gjatë mesditës së sotme në Tiranë (Emrat)

Artikulli paraprakTerrorizoi banorët duke qëlluar me armë, ndodhi ajo që pritej
Artikulli tjetërKlaudia Pepa harron “vëlla” Albin. A është ky vallë i dashuri i ri? (Foto)