Gjatë mbrëmjes së djeshme ka plasur sherri mes dy këngëtareve të njohur shqiptare, Enca Haxhia dhe Rosela Gjylbegut.

Gjithçka nisi pas një deklarate të Rosela Gjylbegut teksa ishte e ftuar në spektaklin “Shiko Kush LUAN”, ku teksa u pyet në një rubrikë se me cilën këngëtare nuk do të bashkëpunonte kurrë dhe përgjigja e saj ishte “Enca”.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Encës, e cila ka bërë disa postime në Instastory. 

“Hahaha as unë s’do bëja kurrë këngë me Beyoncen”, shkruan ajo. Ndërsa në një postim teksa vijon me ironitë ndaj Roselës shkruan: “Mora vesh se Rosela Gjylbegu qenka akoma gjallë.  Gjyshe shko në shtëpi. Asnjeri nuk do të të shikojë ose të bëjë muzikë me ty”, shkruan Enca.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook