Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur një ditë më parë një hotel në Dhërmi ku disa persona ende të paidentifikuar kanë plagosur një të ri.

Policia e Vlorës raporton shtetasi  29-vjeçar me inicialet S.K., banues në Elbasan është goditur me grushta ndërsa shprehet se po punon për kapjen e tyre,

 

Njoftimi i policisë

Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë
Më datën 12.08.2017, në Dhërmi, në nje hotel persona të paidentifikuar kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues në Elbasan. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Vlorë. Neni 90 i Kodit Penal.