Ballina Aktualitet Edi Rama iu thotë “Mirëmgjesi” shqiptarëve me disa pamje madhështore nga kalaja...

Edi Rama iu thotë “Mirëmgjesi” shqiptarëve me disa pamje madhështore nga kalaja e Ali Pashë Tepelenës

 

Shqipëria e bukur/ Porto Palermo dhe kalaja e… by gazetar-dualajm
Kryeministri Rama nuk e harron zakonin e tij të mëngjesit. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Edi Rama u uron shqiptarëve një të shtunë të mbarë teksa shfaq disa pamje nga Porto Palermo dhe kalaja e Ali Pashë Tepelenës 

Statusi i Ramës :

MIRËMËNGJES ?
dhe ju uroj një të shtunë të mbarë me këto pamje freskuese nga Porto Palermo dhe kalaja e Ali Pashë Tepelenës ???