Ballina Galeri FOTO/ Arratiset nga Shqipëria, ish-deputetja shfaqet papritur në Sahara

FOTO/ Arratiset nga Shqipëria, ish-deputetja shfaqet papritur në Sahara

Esmeralda Shkjau, ish-deputetja e Partisë Socialiste në qarkun e Durrësit, ka vendsour të largohet nga Shqipëria.

Ish-deputetja ka zgjedhur të kalojë pushimet në shkretëtirat e Saharasë, duke u arratisur kështu nga Shqipëria për pak kohë.

Këtë fakt e ka zbuluar vetë Shkjau, e cila përmes postimeve të fundit në rrjetet sociale, na ka sjellë disa pamje nga Saharaja.

LEXO EDHE:  Sot, 105-vjetori i shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë

Në këto foto, Esmeralda shfaqet e veshur me të zeza, duke pozuar pranë një motorri dhe një deveje.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook