Ballina Kryesore FOTO/ Dhimbja e madhe që fshihet pas rrobave të zeza të deputetes...

FOTO/ Dhimbja e madhe që fshihet pas rrobave të zeza të deputetes së PS-së

Një nga gjërat që ra në sy gjatë maratonës që nisi në Kuvend, ishte dhe veshja e një deputeteje me të zeza.

Bëhet fjalë për deputeten e Partisë Socialiste, të Lushnjës, Tatjana Piro, që pas rrobave të zeza fsheh një dhimbje të madhe.

Mësohet se deputetja socialiste ka humbur dy prej njerëzve më të dashur. Një aksident tragjik i ka marrë jetën vëllait dhe djalit të saj.

Edhe pse një dhimbje e tillë është vërtetë aq e madhe dhe nuk mund të krahasohet me asgjë, guximi për ta përballuar e për t’u ngritur i saj është vërtetë për t’u vlerësuar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook