Ballina Politike Ish-kandidati Demokrat merr pjesë në festën e PS, zbulojeni kush është

Ish-kandidati Demokrat merr pjesë në festën e PS, zbulojeni kush është

Partia Demokratike e ka pasur përfaqësuesin e saj sot në festën e festën e 26 vjetorit të PS-së dhe ai ka qenë doktor Halim Kosova ish kandidati për Bashkinë e Tiranës.

Kosova është kapur nga kamerat kur ka takuar kryetarin e Partisë Socialiste Edi Ramën dhe i ka dorëzuar një dhuratë ku akoma nuk dihet se çfarë ka qenë. Para se të takonte liderin socialist Halim Kosova është parë pranë Saimir Tahirit dhe Linda Ramës teksa shijon festën dhe ambientin.

Rama është shprehur i lumtur që PD kishte zgjedhur një deputet si Kosova si përfaqësuesin e tyre duke i thënë se: “Më të mirë se ne nuk ka”.