Ballina Kryesore LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta deputeti i LSI-së, Gjovalin Kadeli. Vuante...

LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta deputeti i LSI-së, Gjovalin Kadeli. Vuante nga një sëmundje e pashërueshme

Ndahet nga jeta deputeti i LSI-së për Qarkun e Lezhës, Gjovalin Kadeli. ‘Dualajm.com’ mëson se Gjovalin Kadeli vuante nga një sëmundje e pashërueshme. Ai po kurohej prej disa muajsh në një spital privat në Itali ku dhe ka humbur betejën me sëmundjen e rëndë.

(vijon)