Ballina Kryesore Ministrja në ikje ka një mesazh të fortë për stafin e saj:...

Ministrja në ikje ka një mesazh të fortë për stafin e saj: Mos e hidhni kurrë poshtë njëri-tjetrin dhe…

Tashmë ka ardhur koha që ministrat që qeverisën Shqipërinë në katër vitet e fundit të largohen për ti lën vendin ministrave të rinj.

Nëpërmjetë një status në rrjetet sociale, pas zyrtarizmit të kabinetit të ri qeveritar, ish ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka falënderuar stafin e saj.

Statusi i Gjoshës:
Falenderimet me te sinqerta gjithe stafit te Ministrise se Integrimit,te cilet edhe pse te ndeshur me shume sfida,kane punuar me perkushtim per nje deshire dhe shprese te gjithe shqiptareve qe eshte: e ardhmja jone europiane. Une keshillen time ua dhashe edhe perballe: Mos e hidhni kurre poshte njeri-tjetrin,mos e hidhni kurre poshte punen e bere nga cilido,vetem keshtu ky vend do te behet!