Ballina Politike Ndoka reagon dhe hidhet në mbrojtje të Bashës

Ndoka reagon dhe hidhet në mbrojtje të Bashës

Nard Ndoka kreu i partisë demokratike, sot, ka reaguar në mbrojtje të kryetarit të PD-së, nga sulmet e kritikëve të tij; Bregu, Topalli, Bode, Imami dhe Patozi.

Me anë të një postimi në Facebook, Ndoka shkruan se kritikët e Bashës, pasi hëngrën të tjerët në PD, tani duan të kafshojnë edhe kryetarin.

“Topalli, Bode e kompani, kanë ngrënë të tjerët në PD, tani kërkojnë të ‘kafshojnë’ kryetarin e tyre!”, shkruan Ndoka.