Ballina Aktualitet Shkolla filloi, ja cili është urimi që ish-ministri Tahiri ka për djalin...

Shkolla filloi, ja cili është urimi që ish-ministri Tahiri ka për djalin e tij si dhe gjithë fëmijët e tjerë shqiptarë

Një nga ish-ministrat më të përmendur të mandatit të fundit, Sajmir Tahiri sot ka zgjedhur të uroj djalin e tij, si dhe të gjithë fëmijët e tjerë për fillimin e vitit të ri shkollor që ka filluar sot.

Nëpërmjetë një statusi në rrjetet sociale Tahiri ka publikuar dhe foton e të birit 5-vjeçar, Drinit, i cili aktualisht është në  ende parashkollor.

Statusi i Tahirit:

“Suksese Drin! Suksese te gjithe femijeve qe nisin sot rrugen e gjate e te bukur te dijes.
Zoti i dhente dashuri cdo mesuesi e perkushtim cdo prindi.”