Ballina Kryesore “1000 euro për Ramën, nëse e meriton si çdo grua”, ja pergjigja...

“1000 euro për Ramën, nëse e meriton si çdo grua”, ja pergjigja e Blushit pas ironisë së Kryeministrit

SHPËRNDAJE

Ben Blushi, kreu i LIBRA-s, ka vijuar ironinën që kryeministri filloi këtë mëngjes lidhur me premtimet që ai ka bërë lidhur me çdo lindje që do bëhet në shtetin tonë.

Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale Blushi i premton Ramës se në qoftë se ai do lindte një ditë bebe Blushi do ti dhuronte 1000 euro.

 

MESAZHI I BLUSHIT

1000 EURO EDHE PËR EDI RAMËN
Edi Rama dashka të përfitojë nga premtimi im 1000 euro për çdo bebe. Do t’ja jap pa dyshim, por duhet ta meritojë sic bëjnë të gjitha gratë e Shqipërisë. LIBRA i mban premtimet.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakFoto/ Sërisht terrorizëm në Francë, makina përplas qëllimisht furgonin e policisë
Artikulli tjetër“Mos u kap pas pantollonave të mia, Edi Rama ti do largohesh”, nuk kursehet Basha nga Berati