Ballina Politike Basha : Eliminime për skuadrën fituese

Basha : Eliminime për skuadrën fituese

Nga qyteti i Lezhës Basha ka folur për skuadrën e tij fituese dhe për pjesën e problemeve të listës dhe është shprehur se nëqoftëse do të ndryshojë diçka atëhere ndryshimi duhet të vijë nga vetja.

Duke iu përgjigjur kritikëve për listën e kandidatëve për deputetë, Basha u shpreh se vendimi ishte i vështirë, por i drejtë. Fitorja e 2017 kërkon ekipin e 2017, tha kryedemokrati Basha.

Duhet ndryshim, ndryshimi i Shqipërisë vjen duke ndryshuar në radhë të parë veten tonë. Unë e kuptova këtë, unë ju pyeta, ju dëgjova, ju më dhatë të drejtë, ju më thatë PO ndryshimi fillon nga vetja jonë dhe unë e fillova ndryshimin nga shtëpia jonaë, me ekipin e ri me ekipin fitues të 25 qershorit. Ky ishte një vendim i vështirë, por i drejtë i marrë në kohën e duhur. Fitorja e vitit 2017 kërkon ekipin e vitit 2017 dhe unë e zgjodha, e vendosa dhe kam nderin t’iu prezantoj.” 

Basha në Prishtinë, publikon fotot nga festa e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës

Patozi: Mos mallkoni kot 18 shkurtin, problemi ishte mbyllja e turpshme e çadrës dhe…

Gjendet një i mbytur në Selenicë, ja dyshimet e para të policisë

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Artikulli paraprakAllegri i kundërpërgjigjet forcës së Real Madridit
Artikulli tjetërRuajuni nga vera e nxehtë , problemet që shkakton dielli