Ballina Politike Batuta e Bashës me fëmijët në Unazën e Re: “E paske timonin...

Batuta e Bashës me fëmijët në Unazën e Re: “E paske timonin si të Ramës, pa ekonomi”

SHPËRNDAJE

Lulzim Basha bashkëbisedoi sot me disa banorë të Unazës së Re në Tiranë gjatë ecjes dhe takimit me qytetarë të zonës ku përsëri nuk kanë munguar batutat. Para kryetarit të PD u shfaq një fëmijë me timon. Ja batutat e Bashës, për timonin.

“O shih kush erdhi, erdhi ky i timonit. Po më shpjegon si funksionon timoni.
Ky është sinjali, muzika, buria, po ekonominë ku e ke?
E paska si timoni i Edi Ramës, pa ekonomi”.

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakMe LSI apo me PD, Ruçi i jep fund dilemave: Ja me kë do të bëjmë koalicion pas zgjedhjeve
Artikulli tjetërRonaldo bëhet baba për herë të dytë, ja emrat e binjakëve