Ballina Politike Ben Blushi padit në prokurori 4 numërues: Ka ardhur koha që dikush...

Ben Blushi padit në prokurori 4 numërues: Ka ardhur koha që dikush të ketë frikë nga zgjedhjet

Ben Blushi njikohësisht edhe kryetari i LIBRAS ka depozituar një padi në prokurori për 4 numëruesit që sipas tij kanë zhdukur 18 vota për partinë që ai posedon.

“Mbikqyrja e filmave të KQZ tregon se nuk janë vetëm kta por edhe shumë të tjerë dhe kallëzimet penale do vazhdojnë.Ka ardhur koha që dikush të ketë frikë nga zgjedhjet.Më poshtë keni të plotë padinë time,” shkruan Blushi në Facebook.

Disa ditë më përpara Blushi ka publikuar edhe emrat e 4 numëruesve: Mirand Seferi, Ergys Hila, Elona Filloli dhe Florian Shkreta.

PADI PËR 4 NUMËRUESSot kam paditur në Prokurori katër numërues që vetëm në dy kuti në Tiranë kanë zhdukur 18 vota…

Posted by Ben Blushi on 12.07.2017

 

 

Ish-deputeti kaubojs del kundër Finos: Presidenti i FSHF do të ndihmojë Ramën në baste

Tragjedi/ Krim i dyfishtë në Vlorë, vriten me armë zjarri të rinjtë (Emrat)

Kryemadhi: 27 janari do të jetë vetëm fillimi i përfshirjes së Shqipërisë nga…

VIDEO/ Opozita braktis Kuvendin, Basha tone të larta gjatë seancës parlamentare

VIDEO/ Tension në Kuvend, Basha dhe demokratët e tjerë bllokojnë foltoren

Berisha sulmon Ramën: Të miratojmë rezolutën e “llum kazanit”, duhet të dënojë…

Basha: Rama po tenton të mbrojë peshqit e mëdhenj por…

Grabitja te Hipoteka, Posta reagon pas verdiktit të policisë: Nuk jemi grabitur ne, por

“Burrat dhe gratë në kërkim të paqes”, Meta përshëndet mesazhin e Papa Françeskut

Pasi u nda nga e dashura, elbasanlliu i bën “gjëmën” 27-vjeçares (Emri)

Artikulli paraprakTemperaturat e larta godasin vendet afër Lindjes së Mesme, pezullohet puna
Artikulli tjetërNdoka i del në krah Lulzim Bashës dhe u kthehet kritikëve: Jeni si veshët e gomarit!