Ballina Kryesore Berisha ironizon prezantimin e programit të qeverisë së re: Fjalët e Noriegës...

Berisha ironizon prezantimin e programit të qeverisë së re: Fjalët e Noriegës në parlament, nga….

SHPËRNDAJE

Pas prezantimit të programit të qeverisë së re në Parlament nga kryeministri Rama, ka reaguar paraardhësi i tij, Sali Berisha.

Përmes një statusi të shkurtër, duke e cilësuar Ramën, “Noriega”, Berisha i quan premtimet e kreut të Qeverisë si mashtrime dhe dështime të reja.

Statusi i plotë
Fjala e Norieges ne parlament:
Nga deshtimi ne deshtim,
Nga mashtrimi ne mashtrim
Praa…
Perpara drejt mashtrimeve dhe deshtimeve te reja! sb

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Policia arreston 14-vjeçarin, plagosi me thikë adoleshentin (FOTO)

Vjen surpriza e Edi Ramës për të gjithë punonjësit e administratës

Reagon ish-ministri i LSI: “Largimi i Llallës, loja me peshq e me sorra mbaroi!”

VIDEO/ Basha deklaron: Edi Rama nuk do të emërojë Prokurorin e Përgjithshëm

Deklarata e Ministrisë së Brendshme: “Arratia e ish-shefave të policisë, ja çfarë ka ndodhur

Deklarata e Bashës: “Këmbanat po bien, Edi Ramës po i vjen fundi”

Mbledhja e Këshillit Bashkiak/ Socialisët duartrokasin për arritjet e Veliajt, përgjigja e demokratëve: “Parti Enver jemi gati kurdoherë”

Rritje pagash në sektorin e Zjarrfikësit. Bashkia e Tiranës propozon projektvendimin

Berisha ironizon urdhër arrestet e katër policëve, “Rama firmos azilin politik të narkodrejtorëve”, ja emrat

Panairi Dimëror në Grand Place, Bruksel. Erion Veliaj i uron rrugë të mbarë përfaquesve shqiptarë

Artikulli paraprakStudimi shkencor: Tre mënyra si të rrisni vetëbesimin tuaj
Artikulli tjetërGabimet më të zakonshme që të gjithë bëjmë gjatë gatimit të mishit