Ballina Kryesore Berisha publikon mesazhin e oficerit të antidrogës, zbulon emrat e politikanëve socialistë...

Berisha publikon mesazhin e oficerit të antidrogës, zbulon emrat e politikanëve socialistë të lidhur me klanin e Met Kananit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e oficerit të antidrogës, i cili thotë se Kanani ka pasur lidhje të forta me zyrtarë të lartë të Partisë Socialiste në Shqipëri.

Përmes një postimi në Facebook, Berisha shkruan se klani i Met Kananit është sponsor kryesor i Partisë Socialiste.

Postimi i plotë:

Organigrama e re e klanit te Met Kananit!

Plotesohet me emrat e kupoles politike, kumbare dhe ndrikulla te pushtetit klani i Met Kananit, sponsor kryesor i Partise Socialste!

Lexoni mesazhi e oficerit dixhital. sb

“Pershendetje doktor jame oficer i antidroges,desha te te informoje se grupi famoz i Met Kananit ka qene i lidhur si mishi me thoijne me PS drejtues dhe deputet te saja dhe konsiderohet sponsori me kryesore i saj.Ketu qarkullojne fjale se ai ka patur kartabianke ne dogana dhe ka kilometra te tera bisedash telefonike por edhe foto me Ruçin, kryetarin e bashkise Subashin,Ndrikull Spiropali dhe vet Noriegen por dosjen po e qethin sipas interesit te tyre.”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook