Ballina Politike “Çfarë do ndodh me të ardhmen e Bashës ?”, Basha takon Berishën...

“Çfarë do ndodh me të ardhmen e Bashës ?”, Basha takon Berishën për rreth 45 minuta

Lulzim Basha, kryetari i PD ka qenë sot në një takim me liderin historik të PD Sali Berisha në paraditen e sotshme. “Dualajm.com” raporton se Basha ka qëndruar rreth 45 minuta në zyrën e Berishës.

Pas humbjes të thellë që PD ka marrë në këto zgjedhjeve, zërat kundër Bashës janë rritur duke i kërkuar atij dhe dorëheqjen. 

Me sa duket Basha është konsultuar me liderin historik të PD-së Sali Berisha për qëndrimin e tij pas zgjedhjeve. Deri tani nuk ka pasur reagim nga kreu i PD në lidhje me rezultatin. Ai tha dje se do të jepte komentet e tij pas përfundimit të numërimit.

“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprak“LSI do të jetë opozita e ardhshme”, ja çfarë thotë Monika Kryemadhi në mesazhin e saj
Artikulli tjetërFitorja e PS, surprizon Edi Rama : “Sonte nuk ka asnjë festë në 18:30, por..”