Ballina Kryesore Dashuria ndaj Edi Ramës nuk njeh kufij, kryetari bashkisë Himarë uron Kryeministrin...

Dashuria ndaj Edi Ramës nuk njeh kufij, kryetari bashkisë Himarë uron Kryeministrin për ditëlindje

Edi Rama sot feston ditëlindjen e 53 dhe duket se ka marr shumë urime por njëri nga urimet, që mund të cilësohet nga më të veçantat vjen nga Himara.

Kryetari i bashkisë së Himarës ka bërë një status ku uron kryeministrin ndërkohë që thurr elozhe drejt kryeministrit.

MESAZHI I GOROS
Sot feston ditelindjen Kryeministri i Shiperise dhe projektuesi dhe kuratori i çdo transformimi te Himares, Lukoves, Qeparoit, Lumit te Vlores, Dhermiut dhe Vunoit, Borshit dhe Pilurit, Kudhesit dhe Himares-Fshat. Sot feston ditelindjen e tij njeriu qe thote me aq shume pasion “prisni se s’keni pare gje akoma ne Himaren tone”. Sepse eshte e vertete qe gjithçka po ndryshon çdo dite kudo ne Bashkine e Himares. Kudo ka mjete te renda dhe punetore qe punojne pa pushim çdo dite ne projektet tona te Rilindjes Urbane. Projekte qe po marrin jete fale vemendjes dhe vizionit te ketij njeriu te cilin ne emrin tuaj dua sot ta uroj me mirenjohjen dhe falenderimin e sinqerte qe arriti ta na ndryshoje Himaren tone:
GEZUAR DITELINDJEN EDI YNE!

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakPo kontrollonte për kanabis, plagoset efektivi i policisë
Artikulli tjetërVijojnë aksionet për ujin e pijshëm, ndërpriten 108 lidhje të paligjshme, vendosen 19 gjoba