Ballina Kryesore Dëgjesat publike/ Rama publikon raportin: Ja për çfarë m’u ankuan qytetarët e...

Dëgjesat publike/ Rama publikon raportin: Ja për çfarë m’u ankuan qytetarët e qarkut të Elbasanit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar raportin e dëgjesave publike dhe pasqyrën zgjedhore për Qarkun e Elbasanit, ku janë përfshirë ankesat e qytetarëve të këtij qarku.

Përmes një postimi në faqen e tij në “Facebook”, Rama ftoi qytetarët e qarkut të Elbasanit të japin sugjerimet apo ankesat e tyre për gjërat që mungojnë në raport, në mënyrë që mund të shërbejë për zgjidhjen e problemeve të tyre.

Postimi i Ramës :

RAPORTI JUAJ
Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Elbasan.
Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Elbasanit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport✌??
Faleminderit

“Gjyqi shndërrohet në ring”, dy shqiptarët ‘rebelohen’ ndaj trupit gjykues

Gruas shkodrane i ikën “tepeleku i kokës”, i prish ballkonin komshiut për të futur…

FOTO/ Humb kontrollin e automjetit, plagoset rëndë 20-vjeçarja shqiptare, nënë e tre fëmijëve

Kryemadhi vijon me sulmet: Rama po u bën shqiptarëve, atë që nuk ua bënë otomanët për 500 vite

Sinoptikanët japin alarmin: Në fundjavë rikthehet rreziku i përmbytjeve, ja zonat që mund të preken

FOTO/ Kishin fshehur drogën në qeset e plehrave, si u shkatërrua banda shqiptare në Itali (Emrat)

Paralajmërimi i fortë i Ngjelës: Politikanët e korruptuar janë të tmerruar, shumë shpejt do vulosin fundin e tyre

Publikohen fotot e projektit, ja si do të duket Aeroporti i Vlorës

Berisha shpërthen ndaj Ramës: Skënderbuçi i Spiropalit nuk vendosi një tufë lule tek përmendorja e Skënderbeut

Rrëzohet nga dritarja e shkollës, adoleshentja dërgohet me urgjencë në spital

Artikulli paraprakZjarr i fuqishëm në Mallakastër, digjen tre banesa dhe mbi 100 hektarë tokë
Artikulli tjetërIsh-drejtori i Arkivës hap historitë e vjetra, ja çndodhi me dosjen e Kadaresë në 1979