Ballina Kryesore Deputeti publikon foton: Ja me kë po “komploton” hakmarrjen e tij Saimir...

Deputeti publikon foton: Ja me kë po “komploton” hakmarrjen e tij Saimir Tahiri, cila do të jetë “viktima” e rradhës?

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto, për të cilën thotë se shfaqet ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, dhe presidenti i Partizanit Gaz Demit dhe një person tjetër.

Berisha shkruan se takimi mes tyre është për ditën e tretë radhazi dhe se po diskutojnë për hakmarrjen dhe viktimën e radhës.

“Saimir Trafiku dhe Gaz Hoxha takohen dhe po diskutojnë për të tretën ditë me radhë hakmarrjen, viktimën e tyre të radhës!”, shkruan Berisha.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook