Ballina Kronike Dhunoi aktivistin e një subjekti politik, bie në pranga 37 vjeçari (Emri)

Dhunoi aktivistin e një subjekti politik, bie në pranga 37 vjeçari (Emri)

SHPËRNDAJE

Kavaja mbahet si një nga qytetet më problematike përsa i përket zgjedhjeve të këtij viti ku janë shënuar një mori incidentesh politik me në qendër dhunën fizike.

Policia e Kavajës arrestoi një 37 vjeçar i cili mendohet të jetë personi i katërt i përfshirë në një incident dhune ndaj një aktivisti. Gazment Kazazi quhet personi i cili ka rënë në pranga ditën e sotme me vendbanim në Kavajë.

“Ky shtetas në bashkëpunim me dy shtetas të arrestuar nga Policia e Kavajës me datë 14.06.2017, kanë kanosur dhe dhunuar fizikisht shtetasin A. T., me qëllim mos të angazhohej në fushatën elektorale të një subjekti politik”-thuhet në njoftimin e policisë.

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakBëhej pjesë e fushatës, i vihet “fshesa” drejtorit të spitalit Gjirokastër
Artikulli tjetërLefter Maliqi “flak” PD-në dhe mbështet hapur Ramën: Fitojmë thellë në Berat, PS merr 5 mandate