Ballina Aktualitet Edi Rama iu thotë “Mirëmgjesi” shqiptarëve me disa pamje madhështore nga kalaja...

Edi Rama iu thotë “Mirëmgjesi” shqiptarëve me disa pamje madhështore nga kalaja e Ali Pashë Tepelenës

SHPËRNDAJE

 

Shqipëria e bukur/ Porto Palermo dhe kalaja e… by gazetar-dualajm
Kryeministri Rama nuk e harron zakonin e tij të mëngjesit. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Edi Rama u uron shqiptarëve një të shtunë të mbarë teksa shfaq disa pamje nga Porto Palermo dhe kalaja e Ali Pashë Tepelenës 

Statusi i Ramës :

MIRËMËNGJES ?
dhe ju uroj një të shtunë të mbarë me këto pamje freskuese nga Porto Palermo dhe kalaja e Ali Pashë Tepelenës ???

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprak“Kur nuk bën opozitë nuk e gjen veten në lista, koha e qylit mbaroi”, Ervin Salianji komenton për herë të parë listat e PD
Artikulli tjetërThyhet akulli mes SHBA dhe Rusi, arrihet marrëveshja e parë mes dy vendeve