Ballina Kryesore EMRI/ Themeluesi i Partisë Demokratike zbulon deputetin e PD, që votoi pro...

EMRI/ Themeluesi i Partisë Demokratike zbulon deputetin e PD, që votoi pro Ruçit për kryetar kuvendi

SHPËRNDAJE

Një nga themeluesit e PD-së, Besnik Mustafaj nëpërmjetë një statusi në rrjetet sociale shprehet se e di se kush është njëri nga dy deputetët që tradhëtuan PD-në duke votuar Ruçin si kryetar parlamenti.

Sipas Mustafaj një nga dy votat ishte e vetë Lulzim Bashës që ka votuar pro Ruçit si kryetar kuvendi. 

“Dikush me thote se njeri nga dy votuesit pro Rucit eshte vete Basha. Kush te jete tjetri?”, – shkruan Mustafaj.

Në reagimin zyrtar të selisë blu pretendohet se asnjë nga deputetët demokratë nuk u shit tek Rama por se ishte pikërisht komisioni i votimit që sipas PD-së e manipuloi rezultatin.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakPija e shijshme që u jep energji gjatë gjithë ditës, ja si ta përgatisni
Artikulli tjetërOKB publikon të dhënat/ Shqipëria brenda këtij shekulli më shumë pleq se të rinj, ja sa është shifra e frikshme