Ballina Politike Ermal Mamaqi LIVE në instagram, Rama u bën xing komentuesve

Ermal Mamaqi LIVE në instagram, Rama u bën xing komentuesve

 
rama mamaqi
 

Ermal Mamaqi ka hapur një video live me atë që pritet të jetë i ftuari i rradhës këtë të shtunë në emisionin e tij “Xing me Ermalin”. Dukej se zëri i kishte ikur kryeministrit dhe kaq i duhej Ermalit që të hidhte batutën se zëri po i ikën fare.

Plot të qeshura shkaktoi video live në instagram. Ku kishte dhe disa komente pikante që Rama vendosi ti kthente vet dhe jo ti linte në dorë të Ermalit.

Ermali: A është 1-shi LSI-a.  

Rama: Nuk e di, më duket se është Eduard Ndocaj.

Komentuesi: Hape pak xhaketën, se del vetëm gishti i mesit.

“O qeros”: i thotë një tjetër, duke i kujtuar Ramës videon e postuar disa ditë më parë me Zahon, ku shfaqen të dy qerosë kokë më kokë.

Edi Rama: Ky s’i njifka, ngatërroka këmishën me xhaketën.

Komentuesi: A e parashikon të ardhmen?

Edi Rama: Këta që shajnë të ardhshmen do e kenë të pisët.

Komentuesi: A sheh filxhan?

Edi Rama: Shof tepsi nuk shoh filxhan.

Komentuesi: 75 deputetë do marrësh. Rama: Nuk është keq.

Për më tepër rreth surprizave që do vijnë Ermali bëri thirrje se do u duhej të ndiqnin emisionin ose ndryshe do ngelej pa punë po ti tregonte të gjitha.

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakLargohesh nga Milani me parametra zero, ja mesazhi që Yonghong Li ka për Donarumën
Artikulli tjetër“Marrëveshje për qeverisje ?” , ja cila është përgjigja Bashës