Ballina Aktualitet “Forcat detare votojnë Nr.1”, vjen një tjetër reagim i LSI kundrejt Kryeministrit...

“Forcat detare votojnë Nr.1”, vjen një tjetër reagim i LSI kundrejt Kryeministrit Rama

SHPËRNDAJE

Fushata vijon të jetë tepër e nxehtë. Sidemos pas përplasjeve që kanë lindur mes PS-LSI.Pas paralajmërimit që Presidenti i Zgjedhur Ilir Meta bëri lidhur me armatosjen e popullit një foto e pazakontë arrin nga ekuipazhi i flotës detare.

Kjo foto e flotës e cila fton qytetarët Shqiptarë të votojnë LSI, vjen nga dega e saj Sarandë. 

“Ekuipazhi i anijes Oriku ju fton të votoni Nr.1”.

 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprak“Luli thyen rekord për ecje, atij i duhen këpucë jo timoni qeverisë”, ja batutat e Ramës në Devoll
Artikulli tjetërKodër Kamëz/ Humb jetën shoferi betonieres, bie në kontakt me energjinë elektrike