Ballina Kryesore FOTO/ Dhimbja e madhe që fshihet pas rrobave të zeza të deputetes...

FOTO/ Dhimbja e madhe që fshihet pas rrobave të zeza të deputetes së PS-së

SHPËRNDAJE

Një nga gjërat që ra në sy gjatë maratonës që nisi në Kuvend, ishte dhe veshja e një deputeteje me të zeza.

Bëhet fjalë për deputeten e Partisë Socialiste, të Lushnjës, Tatjana Piro, që pas rrobave të zeza fsheh një dhimbje të madhe.

Mësohet se deputetja socialiste ka humbur dy prej njerëzve më të dashur. Një aksident tragjik i ka marrë jetën vëllait dhe djalit të saj.

Edhe pse një dhimbje e tillë është vërtetë aq e madhe dhe nuk mund të krahasohet me asgjë, guximi për ta përballuar e për t’u ngritur i saj është vërtetë për t’u vlerësuar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakEMRAT/ Zbulohen njerëzit më të pasur të Shqipërisë, në listë një grua dhe një deputet
Artikulli tjetërAksident i rëndë/ Fouristrada e nisur nga Tirana bie në kanal. Pesë të plagosur në gjendje të rëndë për jetën