Ballina Politike Foto Lajm/ Rama ironizon sërish Bashën nga “Facebook” me një fotomontazh

Foto Lajm/ Rama ironizon sërish Bashën nga “Facebook” me një fotomontazh

SHPËRNDAJE

Kryeministri Edi Rama sërish ka postuar në faqen e tij në “Facebook” një fotomontazh ku ironizon kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Në foto Rama ka zëvendësuar fytyrë e Bashës me personazhin negativ “Dr Evil” të një prej filmave të njohur të kinemasë botërore “Austin Power”.

“Ne do vijmë për të rregulluar ekonominë”, shkruhet mbi foto ndërsa personazhi bën shenjën e thonjëzava me duar.

Foton e postuar kryeministri Rama e shoqëron me ikona duke qeshur.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakGranatë makinës në Tiranë, forcat xheniere në vendngjarje
Artikulli tjetërFushata/ Basha paralajmëron të tjera shkarkime: koha e maskarenjve po merr fund