Ballina Aktualitet Fushë Krujë/ Goditet me mjete të forta një tjetër eksponent i LSI...

Fushë Krujë/ Goditet me mjete të forta një tjetër eksponent i LSI (Emri)

SHPËRNDAJE

Teksa data e zgjedhjeve afrohet gjithmon e më shumë, duket se dhe incidentet po shtohen çdo ditë e më shumë. Incidenti rradhës vjen nga Fushë Kruja ku nga reportimet thuhet se është goditur një tjetër eksponentë i LSI.

Personi i goditur është Blerim Çela, me detyrë drejtor shkolle. Një person ka zbritur nga një fuoristrad tip ML me targa AA 048NB, ka shkuar drejt Çelës i cili ndodhej afër zyrave të LSI dhe ka goditur me levë hekuri. Çela është drejtuar menjëherë në spital ndërsa bëhet e ditur se agresorin nuk e ka identifikuar asnjë nga personat që kanë qenë prezentë.

Agim Xheka kandidat i LSI në Fushë Krujë ka bërë një kallëzim në Polici. 

 

 

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakKodër Kamëz/ Humb jetën shoferi betonieres, bie në kontakt me energjinë elektrike
Artikulli tjetërPukë/ Përfundon në spital kryetarja LSI dhe LRI, u presin rrugën dhe i dhunojnë persona të panjohur