Ballina Politike Ish-kandidati Demokrat merr pjesë në festën e PS, zbulojeni kush është

Ish-kandidati Demokrat merr pjesë në festën e PS, zbulojeni kush është

SHPËRNDAJE

Partia Demokratike e ka pasur përfaqësuesin e saj sot në festën e festën e 26 vjetorit të PS-së dhe ai ka qenë doktor Halim Kosova ish kandidati për Bashkinë e Tiranës.

Kosova është kapur nga kamerat kur ka takuar kryetarin e Partisë Socialiste Edi Ramën dhe i ka dorëzuar një dhuratë ku akoma nuk dihet se çfarë ka qenë. Para se të takonte liderin socialist Halim Kosova është parë pranë Saimir Tahirit dhe Linda Ramës teksa shijon festën dhe ambientin.

Rama është shprehur i lumtur që PD kishte zgjedhur një deputet si Kosova si përfaqësuesin e tyre duke i thënë se: “Më të mirë se ne nuk ka”.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakSpiropali i kthen reston Luan Ramës: Këta të LSI-së bëjnë me barrë dhe…
Artikulli tjetërMeta hedh dritë mbi zgjedhjet e 2009: Koalicioni me Berishën erdhi nga Edi Rama