Ballina Politike Kryemadhi dhe Berisha bashkohen nga gjesti i Ramës, “Mbylli veshët kur ajo...

Kryemadhi dhe Berisha bashkohen nga gjesti i Ramës, “Mbylli veshët kur ajo fliste në Kuvend”

SHPËRNDAJE

Gjesti i djeshëm i kryeministrit të vendit mesa duket ka bashkuar dy politikanë që nuk njihen për një marrëdhënie të mirë politike siç janë ish-kryeministri Sali Berisha dhe kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi.

I pari mbi gjestin e Ramës ka qenë Berisha i cili ka reaguar dhe i doli në mbrojtje Kryemadhit duke postuar tek rrjeti i tij social foton ku kryeministri shihet me kufje në vesh duke dëgjuar gjithçka përveç deklaratave të kryetares së LSI teksa ajo po mbante fjalimin në Kuvend. Ndër të tjera Berisha ka shkruar: “Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet! Sb”.

Por mbi këtë gjest ka reaguar edhe vetë Monika e cila nuk vendos të shkruajë diçka të gjatë vetë por ka shpërndarë postimin e Berishës dhe sipër e ka komentuar vetëm me 3 fjalë: “The ugly truth” që përkthehet në shqip “E vërteta e shëmtuar”.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakShqipëria shfaqet sërish në mediat e huaja, Le courrier d’Espagne: Shqipëria kërkon vendin e saj në turizmin e luksit
Artikulli tjetërRama i jep tjetër formë shprehjes së tij “S’keni parë gjë akoma”, ja çfarë tha në Kuvend