Ballina Kryesore Kryeministri ruan zakonin dhe pas fillimit të jetës parlamentare, ja si i...

Kryeministri ruan zakonin dhe pas fillimit të jetës parlamentare, ja si i përshëndet shqiptarët sot(FOTO)

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama vijon të përshëndes shqiptarët, dhe tu uroj ditë të mbarë. Sot ai ka zgjedhur një foto nga Ujvara e Grunasit në Theth. Një nga monumentet më të bukura që natyra ka krijuar për vendin tonë.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Përçahet PD-ja”, kritiku i Bashës sulmon Jemin Gjanën: Ki respekt të paktën për veten, mos e poshtëroni më shumë…

Degjeneron mbledhja e Kryesisë së PD, Jemin Gjana tenton të rrahë kritiken e Bashës

Çmendet moti/ Fillojnë reshjet e para të dëborës, ja qyteti ku janë zbardhur malet

Operacioni i Policisë në Elbasan, reagon Berisha: Çako i drogës arrestoi 27 endacakë, por me Bandën e Ramës…

Albi Nako qan live në studio për Klaudia Pepën, ajo i dërgoi një videomesazh

Sekuestrohen prona dhe llogari bankare në Tiranë, policia jep detajet: Ja kujt i përkasin

Fotoja e Ramës me Trump, shpërthen Spartak Ngjela: O pafille, shqiptarët s’janë indianë

MAKABRE/ Si u gjetën me këmbë dhe duar jashtë varrit dy vëllezërit nga Devolli?

Sulmi me blind ndaj Policisë, Haki Çako flet për “barrikadën e krimit”: Autori është identifikuar

DETAJET/ Superaksioni i Policisë në Elbasan, arrestohen 27 “të fortë”. Bllokohen prona e mjete superluksoze

Artikulli paraprakVotat pro Ruçit/ PD publikon skemën: Gjithçka ishte një manipulim i momentit…
Artikulli tjetërFOTO/ Anija shqiptare ja del të shpëtoj 52 emigrantë në Egje