Ballina Kryesore LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta deputeti i LSI-së, Gjovalin Kadeli. Vuante...

LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta deputeti i LSI-së, Gjovalin Kadeli. Vuante nga një sëmundje e pashërueshme

Ndahet nga jeta deputeti i LSI-së për Qarkun e Lezhës, Gjovalin Kadeli. ‘Dualajm.com’ mëson se Gjovalin Kadeli vuante nga një sëmundje e pashërueshme. Ai po kurohej prej disa muajsh në një spital privat në Itali ku dhe ka humbur betejën me sëmundjen e rëndë.

(vijon)

Panik në SHBA/ Nxënësi 8 vjeçar shkon në shkollë me armë, arsyeja do t’ju habisë

Kaos pas sulmit në Mal të Zi, “blindohet” Ambasada amerikane në Tiranë

Kapen me 29 kg heroinë, pranga shqiptarit dhe 2 grekëve

EMRI/ Ishte kthyer në makthin e Kishës së Laçit, kapet “skifteri” që grabiti tre herë objektin e kultit

VIDEO/ Berisha i nxjerr emrin: Ju tregoj se kush është ministri i Ramës që luan me diamante

“Dikur vije në Kishë, tani je ushtar i ‘të fortëve’ me X6”, kujt ia drejton këtë letër Dom Gjergj Meta

Aksidenti tragjik në autostradë, policia jep detaje: Vajza e re po kthehej nga porti, çfarë iu gjet në portofol

Italia kërkesa për punonjës sezonal, 18 mijë vende në 2018 në bujqësi e turizëm…edhe për shqiptarët

Panik në Mal të Zi, sulmohet ambasada amerikane, agresori hedh veten në erë

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, humbin jetën dy persona. Zhduket drejtuesi i “Benz-it” (Emrat)

Artikulli paraprakDeklarata e fortë nga PS: Koalicion me PD? Nuk jemi çmendur akoma!
Artikulli tjetërVeliaj : Ja kush janë modelet e investimit publik “Sheshi” “Pazari i Ri” “Bulevardi”