Ballina Kryesore LSI e para, PS e dyta dhe PD e gjashta, në renditjen...

LSI e para, PS e dyta dhe PD e gjashta, në renditjen e fletës së votimit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka hedhur shortin për renditjen e partive politike në fletën e votimit për zgjedhjet e 25 qershorit.

E para në renditje do të jetë Lëvizja Socialiste për Integrim, e ndjekur e dyta nga Partia Socialiste. Partia Demokratike do të jetë e gjashta në renditje dhe para saj, numri pesë do të jetë Partia Republikane.

Sfida për Shqipërinë renditet e katërta, FRD e 11-ta, PDIU e 13-ta, PSD e 9-ta, ndërsa Libra do të renditet e 18-ta.

Basha në Prishtinë, publikon fotot nga festa e 10-vjetorit të pavarësisë së Kosovës

Patozi: Mos mallkoni kot 18 shkurtin, problemi ishte mbyllja e turpshme e çadrës dhe…

Gjendet një i mbytur në Selenicë, ja dyshimet e para të policisë

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Artikulli paraprakPD dorëzon listën përfundimtare në KQZ, ndryshime në Lezhë
Artikulli tjetërNgrohja globale, alarmohen qytetet më të mëdha të botës