Ballina Politike LSI “shpall” fitoren në Tiranë, ende pa u mbyllur votimi

LSI “shpall” fitoren në Tiranë, ende pa u mbyllur votimi

Luan Rama nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka “shpallur” fitoren në Tiranë ende pa u mbyllur proçesi i votimit. Ai tha se LSI u bën thirrje shqiptarëve që të marrin sa më shumë pjesë në votime.

 

“LSI është në prag të fitores së madhe për të dalë forcë e parë në Tiranë!
Prandaj, në kohën e mbetur deri në mbyllje të kohës së votimit, shpejtoni që të jepni votën tuaj për të shpëtuar Shqipërinë nga kthetrat e krimit dhe të bandave të kanabisit!
Eja dhe voto! Voto edhe ti!
LSI forcë e paparë!”, shkruan Luan Rama

FOTO/ Shfaqet në publik Adriatik Llalla, kapet “mat” në kafe duke biseduar me….

“Kush mban përgjegjësi për mospërmbushjen e standardeve të sigurisë në shkolla?”

U shtrua me urgjencë në spital, kjo është gjendja shëndetësore e Tinka Kurtit

Grabitje me maska në Fier, ja shuma që u mor nga pika e këmbimit valutor

Familjarët e Klemend Balilit padisin policinë, gjykata pezullon urdhrin e Haki Çakos

Kryemadhi mesazh për të rinjtë: Dilni protestoni për Shqipërinë që ëndërroni, mos lejoni kërcënimet e Ramës…

Donald Lu ka një mesazh të fortë për klasën politike: Jepini fund …

Raporti/ Cilat janë degët më të kërkuara nga studentët?

Tinka Kurti shtrohet me urgjencë në spital, mjekohej prej kohësh nga….

Acari “pushton” Shqipërinë, sinoptikantët bëjnë me dije se…

Artikulli paraprakDrejtë komisariatit këshilltari i LSI në Korçë, tentoi të blinte vota
Artikulli tjetër“Meta ka dalë mendsh, shantazhon, kërcënon e provokon nëpër Lezhë”, kandidati i PS publikon videon