Ballina Kryesore Ministrja në ikje ka një mesazh të fortë për stafin e saj:...

Ministrja në ikje ka një mesazh të fortë për stafin e saj: Mos e hidhni kurrë poshtë njëri-tjetrin dhe…

SHPËRNDAJE

Tashmë ka ardhur koha që ministrat që qeverisën Shqipërinë në katër vitet e fundit të largohen për ti lën vendin ministrave të rinj.

Nëpërmjetë një status në rrjetet sociale, pas zyrtarizmit të kabinetit të ri qeveritar, ish ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka falënderuar stafin e saj.

Statusi i Gjoshës:
Falenderimet me te sinqerta gjithe stafit te Ministrise se Integrimit,te cilet edhe pse te ndeshur me shume sfida,kane punuar me perkushtim per nje deshire dhe shprese te gjithe shqiptareve qe eshte: e ardhmja jone europiane. Une keshillen time ua dhashe edhe perballe: Mos e hidhni kurre poshte njeri-tjetrin,mos e hidhni kurre poshte punen e bere nga cilido,vetem keshtu ky vend do te behet!

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakVIDEO/ Kim Yong Un gati për testin e rradhës, ja çfarë po planifikon diktatori i egër
Artikulli tjetërFOTO/ Fatmir Mediu i habit të gjithë, ja se çfarë bën në dasmën e mikut të tij