Ballina Politike Ndoka reagon dhe hidhet në mbrojtje të Bashës

Ndoka reagon dhe hidhet në mbrojtje të Bashës

Nard Ndoka kreu i partisë demokratike, sot, ka reaguar në mbrojtje të kryetarit të PD-së, nga sulmet e kritikëve të tij; Bregu, Topalli, Bode, Imami dhe Patozi.

Me anë të një postimi në Facebook, Ndoka shkruan se kritikët e Bashës, pasi hëngrën të tjerët në PD, tani duan të kafshojnë edhe kryetarin.

“Topalli, Bode e kompani, kanë ngrënë të tjerët në PD, tani kërkojnë të ‘kafshojnë’ kryetarin e tyre!”, shkruan Ndoka.

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutohet me armë shqiptarja në Greqi, dyshohet se e vrau…

E PAZAKONTË/ “Më jep vajzën për nuse, ose ju vrava të gjithëve”, nipi kërcënon me jetë xhaxhain

U arrestua për shpërdorim detyre, lirohet zyrtari i LSI-së. Prokuroria zbuloi se…

Durrës/ Akuzohet për shpërdorim detyre, cili është inspektori i Policisë i arrestuar nga SHÇBA

E rëndë! Banesa në Kombinat përfshihet nga flakët, 80-vjeçari shkrumbohet brenda saj

VIDEO/ Një burim i vërtetë frymëzimi, njihuni me motrat binjake që jetojnë me dy koka në një trup

EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e pronarëve aziatikë, njihuni me “3 skifterët” shqiptarë në SHBA

Rikthehet “Balena Blu”, i merr jetën dy motrave minorene. Momenti para se të hidheshin nga kati i 10 (Video)

VIDEO/ Habit drejtori i Ujësjellësit: E kam lënë qëllimisht qytetin tre ditë pa ujë, s’më mori njëri në telefon

Durrës/ I sekuestrohet 2 milionë euro pasuri, kush është biznesmeni me precedentë (Emri)

Artikulli paraprakBashkia paguan të rinjtë por jo me lekë
Artikulli tjetërSkandal/ Ku ikën personeli i qëndrës shëndetsore të Lushnjës ?