Ballina Politike Projeksioni i mandateve për Fierin, sa deputetë fiton PS, PD dhe LSI...

Projeksioni i mandateve për Fierin, sa deputetë fiton PS, PD dhe LSI në 25 Qershor. Zhgënjen PDIU

SHPËRNDAJE

Sondazhi i dytë nga IPR Marketing është duke u zhvilluar dhe janë pyetur 1000 persona për çdo qark.

Deri më tani rezultati për qarkun e Fierit është ky : 

Qarku i Fierit : 

PS – 54.7%      9-10 mandate

PD – 24.7%      4-5 mandate

LSI – 9.6%       1-2 mandate

LIBRA – 3.6%   0-1 mandate

SHPËRNDAJE

FOTO/ “Të lënë në mëshirë të fatit dhe të harruar nga të gjithë”, fëmijët romë të shtrirë në qendër të Durrësit

Paralajmërimi i fortë i Bashës: Ja ç’do të ndodh të hënën…

VIDEO/ Shokon Big Mama: Deri dje më thonin motër, sot krejt po ma lypin

Ndarja me moderatoren, Vin Veli e pranon publikisht: Po, e kam tradhtuar Borën

Tronditet Kanadaja, gjendet i vdekur në banesë miliarderi i “Apotex” dhe gruaja e tij, dyshohet se mund të jenë vrarë

Gazetari investigativ plas “bombën” e rradhës: Ja kush mund ta fundosë Saimir Tahirin

Petrit Vasili: Mirë që Rama shkel mbi Komisionin e Venecias, po ambasadorët ç’hall kanë që e pranojnë?

Takim i paparalajmëruar mes ambasadorit Donald Lu dhe Presidentit Meta

VIDEO/ U arrestua se fyeu grekët, shqiptarin e ndjek fati i keq edhe pasi del nga burgu. Ja çfarë i ndodhi

VIDEO/ Në Rumani këndohet shqip, “Nëntori” i Arilenës mahnit publikun vendas dhe jurinë e “The Voice”

Artikulli paraprakSondazhi/ Sa mandate fiton PS,PD dhe LSI në Durrës. Surprizon LIBRA e Blushit
Artikulli tjetërSondazhi për Elbasanin: PS fiton bindshëm. Ja sa mandate merr PD dhe LSI. Një deputet ndahet mes LIBRA e PDIU