Ballina Aktualitet Pukë/ Përfundon në spital kryetarja LSI dhe LRI, u presin rrugën dhe...

Pukë/ Përfundon në spital kryetarja LSI dhe LRI, u presin rrugën dhe i dhunojnë persona të panjohur

SHPËRNDAJE

 

Një tjetër incident i rëndë ka ndodhur në Pukë. Kryetari i LSI sëbashku me kryetaren e LRI janë dhunuar nga persona ende të paidentifikuar.

Saimira Laçi dhe Romina Kuçi kanë qenë duke udhëtuar ku persona ende të paidentifikuar u kanë ndërprer rrugën dhe i kanë dhunuar.

Nga dhuna e ushtruar kryetarja e LRI ka përfunduar në spital ku po merr ndihmën e nevojshme.

Pavarsisht se nuk dihet akoma ngjarja e plotë Saimira Laçi është shprehur se personat që i kanë dhunuar janë eksponentë të PS.

Ndërkohë në vendngjarje kanë arritur forca të shumta policore të cilat kanë nisur hetimin lidhur me ngjarjen  për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorëve

 

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakFushë Krujë/ Goditet me mjete të forta një tjetër eksponent i LSI (Emri)
Artikulli tjetërTentoi të hidhet nga kati i 7, djaloshi 12 vjeçar ra pre e “Balena Blu”