Ballina Politike Qëllohet me mjete prerëse 40-vjeçari në Tiranë, sherr mes militantësh sërish

Qëllohet me mjete prerëse 40-vjeçari në Tiranë, sherr mes militantësh sërish

Një tjetër incident parazgjedhor është regjistruar ditën e sotme mes disa militantësh partie ku ka ndodhur një plagosje në fshatin Bërxullë të Tiranës. 

“Më datë 21.06.2017, në fshatin Bërxullë, tek një lokal i kthyer si zyrë elektorale për një subjekt politik, po zhvillohej një takim, për të cilin nuk është bërë njoftim në Policinë e Tiranës,” njofton policia.

Nga ora 12:05, gjatë këtij takimi ka patur një mosmarrëveshje që është kthyer në konflikt nga dy shtetasit N.P 45 vjeç dhe A.S rreth 40 vjeç. Konflikti u rëndua goxha dhe kaloi në plagosje me mjet prerës ndaj shtetasit A.s i cili është në spital tashmë por jashtë rrezikut për jetën dhe shtetasi N.P ndodhet në Komisariatin e Vorës për të sqaruar rrethanat. 

“Ma vrau ai plehra para syve, e kapi dhe…”, zbardhet dëshmia rrënqethëse e motrës së Arielës

Kastriot Myftaraj: Kush është oligarku me 5 yje qeveritare, çfarë fshihet pas tij (Emri)

Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Vrasja e Arielës, sociologu shpërthen ndaj gazetarëve: Derdimenë! Nuk të lini as të vdesësh rehat!

“Si u mashtruan paturpësisht banorët e Verrisë për inceneratorin e plehrave nga Edi Rama”

Historia e dashurisë që në gjimnaz për Arielën, familja e Aldisonit thotë se…

Ngjela i përmend me emra: Ja kush janë të korruptuarit e antishqiptarët që nuk punojnë, por fshehin…

“Arielën e dashuronte që i vogël, por…” shoku i ngushtë tregon ndenjat dhe mëritë e Aldisonit

Forumi Ekonomik Botëror jep alarmin: Pabarazia dhe varfëria në Shqipëri janë rritur në 5 vitet e fundit

U shemb përtokë me 5 plumba, zbardhet telefonata e fundit e Arielës

Artikulli paraprakEdi Rama jep mesazhin e tij nga makina: Ju lutem, po mendoja tani që…
Artikulli tjetërVideo/ Shikoni si ja merr Lindita Nikolli valles me muzikë popullore