Ballina Aktualitet Rama uron mëngjesin me një nga mrekullitë e tjera të “Rilindjes”

Rama uron mëngjesin me një nga mrekullitë e tjera të “Rilindjes”

Siç jemi mësuar çdo mëngjes kryeministri Rama ka vendosur të urojë mëngjesin tek ndjekësit dhe fansat e tij në “Facebook” duke treguar disa pamje nga Tamara e Shkodrës e cila mesaduket është e transformuar nga projekti i “Rilindjes” së këtij të fundit.

Rama gjithashtu thekson faktin e qartë se kjo është një nga zonat më të mira të turizmit malor ose siç ai vetë e quan, mrekulli e turizmit tonë malor.

MIRËMËNGJES ?
dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje nga Tamara e transformuar dhe e rilindur si një mrekulli e turizmit tonë të bukur malor ?

“Ma vrau ai plehra para syve, e kapi dhe…”, zbardhet dëshmia rrënqethëse e motrës së Arielës

Kastriot Myftaraj: Kush është oligarku me 5 yje qeveritare, çfarë fshihet pas tij (Emri)

Trafikonin lëndë narkotike, arrestohen dy persona në Vlorë (Emrat)

Vrasja e Arielës, sociologu shpërthen ndaj gazetarëve: Derdimenë! Nuk të lini as të vdesësh rehat!

“Si u mashtruan paturpësisht banorët e Verrisë për inceneratorin e plehrave nga Edi Rama”

Historia e dashurisë që në gjimnaz për Arielën, familja e Aldisonit thotë se…

Ngjela i përmend me emra: Ja kush janë të korruptuarit e antishqiptarët që nuk punojnë, por fshehin…

“Arielën e dashuronte që i vogël, por…” shoku i ngushtë tregon ndenjat dhe mëritë e Aldisonit

Forumi Ekonomik Botëror jep alarmin: Pabarazia dhe varfëria në Shqipëri janë rritur në 5 vitet e fundit

U shemb përtokë me 5 plumba, zbardhet telefonata e fundit e Arielës

Artikulli paraprakFoto/ Aksident në orët e para të mëngjesit në Lushnje, humbin jetën dy persona
Artikulli tjetërHesht kinemaja italiane, ndahet nga jeta në moshën 84 vjeç “Fantozzi”