Ballina Kryesore Rama uron një mëngjes të mbarë me pamje nga kalaja e Gjirokastrës,...

Rama uron një mëngjes të mbarë me pamje nga kalaja e Gjirokastrës, komentuesi: Vër dorë në armatim se shtetet rreth nesh u armatosën

Edhe njëherë si gjithë ditët e tjera kryeministri Rama ka vazhduar rutinën teksa ka uruar gjithë shqiptarët kudo që janë për një ditë të mbarë me pamje nga sheshpushimi i kalasë së Gjirokastrës e cila deri në fundin e muajit korrik ka thyer rekordin e vjetshëm pasi u vizitua nga 6700 turistë më shumë se vitin që shkoi.

“MIRËMËNGJES 😀
dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të sheshpushimit të ri në Kalanë e Gjirokastrës, vizituar deri më 31 korrik të këtij viti nga 6700 turistë më shumë se një vit më parë 🌹”.

Ama si gjithmonë përveç atyre që e falenderojnë dhe urojnë ka edhe nga ato persona që ankohen pasi nuk janë të kënaqur me një mori gjërash. Njëri i thotë që të bëjë më tepër për ushtrinë pasi shtetet përreth po armatosen ndërsa një grua i ankohet për problemet e saj të cilat akoma nuk janë zgjidhur.

Komenti 1: Bej dicka per ushtrin beje detyrim ushtrin dhe ver dor ne armatim se shtetet rreth nesh po armatosen
foto 1
Komenti 2: KALAJA ZOTI Kryeminister esht shum e bukur po ligji nuk esht vetem per nje njeri qe I heqin buken e femive po ligji duhet te jet per te gjith njesoj se in jam nje men e 3 femive dhe kam ardhur nga greqia kam 7 vjet qe merem me shtetin dhe nuk me jepnin zgjidhje policin e kisha 24 ore non stop dhe zbenin asgje sepse hanin para. I kam par vet me sy. Jo te me that njeri po nje kantin jasht qendres lejohet apo hiqet se…Me ktheni nje pergjigje zoti kryeminister
foto 2