Ballina Politike Roli që pati dhe mendimi i tij për listat , flet Berisha

Roli që pati dhe mendimi i tij për listat , flet Berisha

Pas listës së Partisë Demokratike ose ndryshe “thertores” së grupit të vjetër politik për zgjedhjet e 25 Qershorit, të shumta kanë qenë diskutimet në media dhe rrjetet sociale nga të gjithë politikanët dhe analistët e shkrimtarët.

Një prej qytetarëve i ka shkruar Berishës mbi këtë fakt dhe përgjigja e ish-liderit demokrat ka qenë e qartë: “ju siguroj se lista e kandidateve te PD esht ekskluzivisht vetem e kryetarit dhe jo e ish-kryetarit i cili pa asnje keqardhje ka patur zero rol ne listen e re”.

“Faleminderit per mesazhin,me kete rast ju siguroj se lista e kandidateve te PD esht ekskluzivisht vetem e kryetarit dhe jo e ish-kryetarit i cili pa asnje keqardhje ka patur zero rol ne listen e re. Por une mendoj se esht e drejte ekskluzive e kryetarit te zgjedhe ekipin e tije ,me urimet e mia me te mira per ju,me respekt Sali Berisha”, shkruan Berisha.

Qosja: Pse nuk pranoj dekoratën e këtij regjimi

Aksidenti fatal në Shkodër/ Rritet bilanci i viktimave, humb jetën babai dhe dy vajzat

Aksident fatal në Shkodër, humb jetën babai dhe foshnja 8 muajshe

Arrestohen dy shqiptarët, kapen në kufi me 161 kilogramë drogë (Foto)

Tërbohet sërish moti, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Deputeti i PD publikon dokumentat/ Rama do të prishë TK që të fshehë provat e krimit që ka bërë në 99-ën (Foto)

U arrestua nga policia shqiptare, hakeri 25-vjeçar për 60 ditë do të ekstradohet në SHBA ose…

Krim i rëndë në familje/ Sherr me thika mes vëllezërve në Tiranë, një i plagosur (Emri)

I bëri “cirk” policisë nga Tirana në Fushë-Krujë, ja kush është i shumëkërkuari i arrestuar (Emri)

EMRI/ Pranga për hajdutin e makinave, kush është 45-vjeçari nga Durrësi

Artikulli paraprakVllaznia nuk fal, Tirana provon shijen e kategorisë së dytë.
Artikulli tjetërTransformatori në Fier djeg 5 apartamente sociale