Ballina Kryesore Sherr i madh në qendrën e votimit në Berat, polici gjakos qytetarin...

Sherr i madh në qendrën e votimit në Berat, polici gjakos qytetarin (EMRI)

Ka filluar numrimi mbrapsh për mbylljen e kutive dhe një tjetër incident raportohet nga Berati. Ngjarja ka ndodhur në Uznovë të Beratit ku në një qendër votimi ka plasur grushti mes dy personave. 

Grushti ka nisur mes dy shtetasve dhe mësohet se Edmond Hoxha ka ngelur i gjakosur nga një polic raporton “Dualajm.com”