Ballina Aktualitet Shkolla filloi, ja cili është urimi që ish-ministri Tahiri ka për djalin...

Shkolla filloi, ja cili është urimi që ish-ministri Tahiri ka për djalin e tij si dhe gjithë fëmijët e tjerë shqiptarë

SHPËRNDAJE

Një nga ish-ministrat më të përmendur të mandatit të fundit, Sajmir Tahiri sot ka zgjedhur të uroj djalin e tij, si dhe të gjithë fëmijët e tjerë për fillimin e vitit të ri shkollor që ka filluar sot.

Nëpërmjetë një statusi në rrjetet sociale Tahiri ka publikuar dhe foton e të birit 5-vjeçar, Drinit, i cili aktualisht është në  ende parashkollor.

Statusi i Tahirit:

“Suksese Drin! Suksese te gjithe femijeve qe nisin sot rrugen e gjate e te bukur te dijes.
Zoti i dhente dashuri cdo mesuesi e perkushtim cdo prindi.”

Comments

comments

SHPËRNDAJE

“Lexon Kadarenë dhe dëgjon Eliza Dumin”, kush është Sladjana Stojiljkoviç, vajza serbe që po studjon gjuhën shqipe në Beograd

VIDEO/ Ministrja e Drejtësisë i përgjigjet denoncimit të qytetarëve, shkarkon “live” 3 zyrtarët e Hipotekave

Rama bën për “ujë të ftohtë”profesorët e Akademisë së Shkencave: Institucion i rrënuar, kufoma e vetvetes

Urdhëroi vrasjen e 8 mijë burrave myslimanë, Gjykata e Hagës dënon me burg të përjetshëm “Kasapin e Bosnjës”, Ratko Mlladiç

DOSSIER/ Si u vra Vasil Shanto, simbol i rezistencës shqiptare në Luftën e Dytë Botërore

“Jo vetëm gjoba, por dhe…”, Policia Rrugore prezanton Lotarinë e Radarit: Ja çfarë do të fitojnë 20 shoferët më të mirë

“Kemi një vit e gjysmë pa u paguar”, punonjësit e 55 kompanive të By-Passit të Fierit e Vlorës në protestë

Sapo kishte dalë nga burgu, kapet sërish i “forti” shqiptar në Itali. Policia i zbulon kokainë, armë dhe mijëra euro në banesë (Foto)

Skandali/ Ja sa duhet të paguash në spital për t’u futur në operacion pa radhë e pa asnjë dokumentacion (Video)

“Do ta vrasim të birin e kokëmushkës amerikane”, ISIS kërcënon me jetë djalin e Donald Trump, alarmohet Shtëpia e Bardhë

Artikulli paraprakVIDEO/ Luana Vjollca e “djeg” në dasmën e motrës, shikoni çfarë kërcimi bën bukuroshja
Artikulli tjetërPërgjigjet e kryeministrit/ Reagon Vasili: Këtë kryeministrin tonë e tallin keq…