Ballina Kryesore Socialistët nuk e përmbajnë dot veten dhe “tallen” me deputetin e ri...

Socialistët nuk e përmbajnë dot veten dhe “tallen” me deputetin e ri të PD-së

SHPËRNDAJE

Deputeti më i ri i PD-së, përsa i përket qarkut të Vlorës, Agron Shehaj mbajti fjalën e tij të parë në foltoren e Kuvendit ku teksa ai po fliste kishte deputetë socialistë të cilët qeshnin në kor me mënyrën se si ky i fundit po referonte.

Deputeti u tregua i zgjuar dhe e kuptoi situatën në të cilën po futej dhe herë pas here kur dëgjonte të qeshura e ndalonte fjalën e tij teksa deputetët nuk përmbaheshin dhe qeshnin. Ai u bëri thirrje disa herë që të vazhdonin të qeshnin dhe se ai nuk do ndalej edhe pse këta po përpiqeshin ta vinin përpara ku më pas ndërpreu fjalën e tij dhe i duartrokiti ata.

‘Një duartrokitje për ju, atë që deshët e arritët. Jeni bërë specialista. E kuptoj që doni të më vini përpara se jam deputet i ri, por unë do vazhdoj”, u shpreh deputeti Shehaj. Fjala i ka kaluar deputetes Ermonela Felaj e cila e ironizoi më tepër situatën.

“Pak më parë ne qeshëm, jo pa të keq, por imagjinoni pak se çfarë mund të kenë bërë Jozefina, Majlinda dhe Astriti. Do kenë qenë duke shkulur flokët”, tha Felaj.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Tragjedia në Durrës/ Reagimi i parë zyrtar lidhur me ngjarjen: Nga se u shkaktua zjarri

FOTO/ Dikur luante kundër Ronaldos e Kakasë, sot berber në Elbasan. Historia e futbollistit shqiptar

E RËNDË/ Tragjedi në familjen durrsake, zjarri iu merr jetën trinjakëve të mitur

Bes Kallaku e ‘turpëroi’ duke i kujtuar zarfin, Ermal Mamaqi tregon se sa lekë hodhi në dasmë (Foto)

A do të luhet Superkupa e Europës në Tiranë? UEFA merr vendimin

Ndalimi i simboleve të komunizmit/ Lulzim Basha fiton mbështetje të rëndësishme. Takoi sot…

Përplasja me policinë në Elbasan, biznesmeni Çela: Kam një mesazh për Berishën dhe Bashën!

“Vazhdoj ta dua Fildezin”, ish-bashkëshorti që vrau gjyqtaren bën një kërkesë që nuk pritej

Dëshmia tronditëse: Shefi i Krimeve në Durrës mori 30 mijë euro për vrasjen e djalit tim

EMRAT/ Lista e drejtorëve kryesorë të LSI në qarqe që pritet të shkarkohen

Artikulli paraprakReceta e Gatimit/ Si të gatuajmë tortë me petë
Artikulli tjetërCeltic-PSG, siguria e dobët në Skoci, tifozi futet në fushë dhe sulmon Kylian Mbappe