Ballina Politike Tërhiqet nga gara kandidati i FRD-së në Shkodër, mbështet kandidatin e PS-së

Tërhiqet nga gara kandidati i FRD-së në Shkodër, mbështet kandidatin e PS-së

SHPËRNDAJE

Kandidati i FRD-së në , Astrit Kuçi dorëhiqet nga gara në Shkodër. Ai është kryetari i FRD-së në Pukë.

Nëpërmjet një videomesazhi Kuçi thotë se jep dorëheqjen nga gara elektorale të mbështetur kandidatin e PS-së, Paulin Luli.

Ai madje fton dhe të gjithë anëtarët dhe simpatizantët e FRD që të votojnë kandidatin e PS-së.

“Unë, Astrit Kuçi, kandidat i Fryma e Re Demokratike për deputet jap dorëheqjen nga kandidimi në mbështetje të kandidatit të Partisë Socialiste Paulin Luli. Ftoj të gjithë anëtarët e FRD-së dhe simpatizantët, dhe votuesit që janë prononcuar për mua, të mbështesin kandidaturëne z.Luli,” u shpreh Kuçi.

Comments

comments

SHPËRNDAJE

Aksident në Durrës, makina e policisë përplaset me një “Benz”

Raporti për konsumin: Rrinë në kafe, por nuk pinë shumë kafe, ja si renditen shqiptarët në botë

Debati për TVSH, Rama i del në krah deputetit socialist: Erion Braçe është zëri që s’i ka tradhtuar kurrë interesat e të dobëtëve, opozita…

A u mbajt i fshehtë rasti i pengmarrjes në Fier? Policia i kundërpërgjigjet Bashës: Ju bëjmë me dije se…

Lotaria Amerikane/ Ambasada e SHBA ka një njoftim të rëndësishëm për aplikuesit: Të gjitha regjistrimet para 18 tetorit, duhet të…

VIDEO/ Anxhelina Shala zhvishet live në emision dhe tregon “shenjat” e dashurisë që i ka lënë deputeti…

Dhuna ndaj të dënuarve, reagon Avokati i Popullit: Të hetohen të gjithë policët që “torturojnë” të burgosurit

Krimi në familje godet sërish, xhaxhai qëllon me thikë nipin 14-vjeçar në Patos (Emri)

FOTO/ Aksident në Tiranë, autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën

Kamikazi hedh në erë kamionin, të paktën 231 të vdekur dhe 300 të plagosur (Video+Foto)

Artikulli paraprakVarësia nga rrjetet sociale/ 57% e pushuesve me smartphone dhe tabletë edhe në plazh
Artikulli tjetërLënda kimike kancerogjene/ Ja se çfarë i shkakton fëmijëve përdorimi i shisheve plastike