Ballina Politike “Veliaj apo Tahiri do jetë pasardhësi juaj, kë do më shumë?”, çudit...

“Veliaj apo Tahiri do jetë pasardhësi juaj, kë do më shumë?”, çudit Rama me përgjigjen

SHPËRNDAJE

Edi Rama ishte mbrëmë i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” nga prezantuesi dhe moderatori i famshëm Ermal Mamaqi ku ju bënë disa pyetje pikante rreth zgjedhjeve, të ardhmes së tij në Partinë Socialiste dhe jetës private.

Një nga pyetjet që la mbresë ditën e djeshme ishte ajo e pasardhësit së kryesocialistit Edi Rama ku u vu para zgjedhjes së dy antarëve që ai vlerson shumë për punën e tyre si Saimir Tahiri dhe Erion Veliaj. Rama si përherë doli nga ai kuadrati i pyetjes dhe zgjodhi dikë tjetër që askujt nuk ja mori mendja.

Ermali: Pasardhësi yt Veliaj apo Tahiri, kë do më shumë

Rama: Unë?

Ermali: Kë do më shumë?

Rama: Gramozin, atë duam më shumë!

SHPËRNDAJE

LAJM I FUNDIT/ Alarmohet policia, eksploziv i vendosur në një makinë në Vlorë

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplasen dy makina por dëmtohet rëndë kalimtarja

FOTO/ Njihuni me burgun që të lë pa fjalë, më luksozi në botë, si hotel me 5 yje

VIDEO/ Pamje rrënqethëse, momenti tragjik kur 25-vjeçaren e shtyjnë në shina dhe përplaset për vdekje nga treni

“Kardiomiopatia”, sëmundja e fshehtë që i mori jetën gazetares Adela Xhamani, ja shenjat e saj

FOTO/ Këshilltari i LSI-së: Ja neni që i detyron shqiptarët të paguajnë për OJF-të e Sorosit

“Fatin e atdheut ta luajmë në kazino”, Profesor Kabo ironizon kandidatin për kryeprokuror Artur Selmani

Shiten aksionet e “Lori Caffe”, familja Hoxha përgjysmon kontrollin e saj në kompani

E bujshme/ Spanja mund të përjashtohet nga Botërori, “fërkojnë” duart italianët

FOTO/ Mbledhja e dy qeverive në Pogradec, qytetarët presin me pankarta Ramën

Artikulli paraprakVasili shpërthen ndaj Ramës: T’i tregojmë vendin këtij të çmenduri që na qeverisi për 4 vjet
Artikulli tjetërWhatsApp nga 30 qershori del jashtë përdorimi për smarphone-t e vjetër