Ballina Politike Veliaj ironizon Bashën: Edhe po nuk e votoi Tirana, Lulin e pret...

Veliaj ironizon Bashën: Edhe po nuk e votoi Tirana, Lulin e pret Holanda

SHPËRNDAJE

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi sot një takim me banorët e njësisë Nr 10, ku bëri bilancin e punëve që janë kryer në këto dy vite në këtë zonë.

Kryebashkiaku deklaroi se këto investime janë realizuar falë vullnetit të treguar për punë si dhe mbështetjes që ka dhënë Kryeministri Edi Rama për transformimin e qytetit dhe u kërkoi qytetarëve që të bëjnë zgjedhjen e duhur për të ardhmen në mënyrë që investimet të ruhen dhe të mos shkatërrohen.

Duke thumbuar kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën, Veliaj tha:

 “Mos ia bëni llogaritë Lulit. Mendoni se do ngelet pa gjë…?! Jo mo,  ai hollandez është, shpi andej, katandinë e ka andej. Po paret i ka mullar. Po nuk e votoi Tirana, ai ka një plan B. Ne nuk kemi një plan B, ne një plan kemi, quhet Tiranë. Ai e ka edhe një plan të dytë.

SHPËRNDAJE

FOTO/ “Të lënë në mëshirë të fatit dhe të harruar nga të gjithë”, fëmijët romë të shtrirë në qendër të Durrësit

Paralajmërimi i fortë i Bashës: Ja ç’do të ndodh të hënën…

VIDEO/ Shokon Big Mama: Deri dje më thonin motër, sot krejt po ma lypin

Ndarja me moderatoren, Vin Veli e pranon publikisht: Po, e kam tradhtuar Borën

Tronditet Kanadaja, gjendet i vdekur në banesë miliarderi i “Apotex” dhe gruaja e tij, dyshohet se mund të jenë vrarë

Gazetari investigativ plas “bombën” e rradhës: Ja kush mund ta fundosë Saimir Tahirin

Petrit Vasili: Mirë që Rama shkel mbi Komisionin e Venecias, po ambasadorët ç’hall kanë që e pranojnë?

Takim i paparalajmëruar mes ambasadorit Donald Lu dhe Presidentit Meta

VIDEO/ U arrestua se fyeu grekët, shqiptarin e ndjek fati i keq edhe pasi del nga burgu. Ja çfarë i ndodhi

VIDEO/ Në Rumani këndohet shqip, “Nëntori” i Arilenës mahnit publikun vendas dhe jurinë e “The Voice”

Artikulli paraprakIphone 8 së shpejti në treg, por shikoni se sa është çmimi i tij
Artikulli tjetërVlorë – Hidhet nga pallati 55 vjeçari, gjen vdekjen e menjëhershme