Pas dy martesave jo të suksesshme vjen dhe fejesa për Kastro Zizon, zbulohet partnerja e tij e re.

Në një intervistë, Kastro Zizo është shprehur se pas dy martesave të ‘dështuara’, është pranë një martese të tretë.

Ky lajm është përforcuar dhe më shumë nga fakti se familjarët e tij kanë shpërndarë ftesat e dasmës për të gjithë të ftuarit.

Prindërit e këngëtarit shprehen shumë të lumtur për dasmën e djalit të tyre, me parteneren e tij, Elma Sulejmani.

Fejesa e tij do të zhvillohet në datën 30 dhjetor, por Kastro nuk ka zbuluar asgjë më tepër deri tani.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook